![](https://radio.gurt.org.ua/wp-content/uploads/2017/08/gender-907x600.png)
21 липня 2017 року ГО «Інститут гендерних трансформацій» та Перший полтавський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги підписали меморандум про співробітництво в рамках реалізації проекту «Соціальний капітал жіноцтва Полтавщини – жінкам внутрішньо-переміщеним особам».
Матеріал підготовлений у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
Текстову версію читайте на порталі ГУРТ.
Авторка: Анна Скороспєлова