![](https://radio.gurt.org.ua/wp-content/uploads/2017/04/13173931_1206830469369189_7155982920779684483_n.jpg)
Коли Революція переросла у початок бойових дій на Сході України – Андрій Стрижак зініціював в Білорусі збір продуктів харчування, одягу та іншої провізії для жителів сірих зон, які залишились без необхідних для життя речей. Відтоді і до сьогодні Гуманітарний маршрут «Білорусь-Ато» допомагає жителям Донбасу та внутрішньої переміщеним особам боротися за нормальне життя. Відтак, це не лише провізія, а й довгострокові проекти з перспективою в майбутнє. Ми поспілкувалися з Андрієм Стрижаком про діяльність білоруських активістів.
Матеріал підготовлений у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
Авторка: Ірина Брох, СЕО ГО “PoST” спеціально для ГУРТ