![](https://radio.gurt.org.ua/wp-content/uploads/2017/09/ГУРТ.jpg)
Понад 1500 громадян долучилися до фото-флешмобу #Громада_це, що відбувся 2 вересня 2017 року в п’яти містах східної України – Бердянську, Дніпрі, Краматорську, Сєвєродонецьку та Харкові.
Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
Авторка: Юлія Панченко