![](https://radio.gurt.org.ua/wp-content/uploads/2017/08/бвпд.jpg)
Про результати діяльності центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги на території Донецької області, розширення точок доступу, визначення правових потреб територіальних громад та напрацьований позитивний досвід говорили в Маріуполі.
Матеріал підготовлений у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
Текстову версію читайте на порталі ГУРТ.
Авторка: Анна Скороспєлова