![](https://radio.gurt.org.ua/wp-content/uploads/2017/07/1-2231-300x225.jpg)
14 грудня 2016 року в у Краматорську (Донецька область) відбулася подія під назвою «Посвята в директори бібліотеки». Директором бібліотеки став 13-річний підліток Дмитро Ружевич.
Матеріал підготовлений у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
Текстову версію читайте на порталі ГУРТ.
Авторка: Анна Скороспєлова